Keramická sprchová vanička, obdélník 100x80cm, bílá mat 46100809
Keramická sprchová vanička, obdélník 100x80cm, bílá mat 46100809
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46100809 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 100x80x2 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168017 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Rio sprchový kout 70x70, mráz, černá + vanička Rio, bílá 863-070-070-70-30-4710
expedice do 10 dnů6 378 Kč
Sprchový kout Mexen RIO 70x70 cm, grafit, chrom + vanička Rio, bílá 863-070-070-01-40-4710
expedice do 10 dnů6 166 Kč
3 967 Kč
3 881 Kč

