Keramická sprchová vanička, obdélník 100x80x2cm, agave mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 100x80x2cm, agave mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46100804 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 100x80x2 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353018 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | šedá |
| Materiál | keramika |
Příslušenství
2 890 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
46 001 Kč
Při platbě předem pouze 44 397 Kč
39 990 Kč
Při platbě předem pouze 37 665 Kč
Santech Varia 2000 x 900 SLIM vana SAVAR200-S
na objednávku13 835 Kč
Při platbě předem pouze 12 452 Kč

