Keramická sprchová vanička, obdélník 100x70x2cm, creta mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 100x70x2cm, creta mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46100708 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 100x70x2 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352998 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | béžová |
| Materiál | keramika |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá pravá 120 x 150 cm, průhledná, kartáčované zlato - 897-120-100-55-00-P
expedice do 10 dnů6 578 Kč
16 096 Kč
Při platbě předem pouze 15 149 Kč

