Keramická sprchová vanička, čtverec 90x90cm, bílá mat 46090909
Keramická sprchová vanička, čtverec 90x90cm, bílá mat 46090909
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46090909 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 90x90x2 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167973 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
40 231 Kč
Při platbě předem pouze 38 827 Kč
49 682 Kč
Při platbě předem pouze 47 949 Kč
49 562 Kč
Při platbě předem pouze 47 833 Kč
64 001 Kč
Při platbě předem pouze 61 769 Kč

