KERALA umyvadlová skříňka 120x35x47,5cm, 1x zásuvka, antracit matný
KERALA umyvadlová skříňka 120x35x47,5cm, 1x zásuvka, antracit matný
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR120-3434 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x35x47,5 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 35.6150 kg |
| EAN | 8590913995132 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KERALA skříňka vysoká 38x143x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, antracit matný KR350-3434 58770
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
JULIE umyvadlová skříňka 120x55x50cm, bílá 59120
na objednávku23 987 Kč
Při platbě předem pouze 22 488 Kč
FILENA dvojumyvadlová skříňka 118x51,5x43cm, dub FID1212D
expedice do 7 dnů19 341 Kč
Při platbě předem pouze 17 992 Kč


