KERALA umyvadlová skříňka 100x35x47,5cm, 1x zásuvka, bílá lesk
KERALA umyvadlová skříňka 100x35x47,5cm, 1x zásuvka, bílá lesk
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR100-3030 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x35x47,5 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 29.3933 kg |
| EAN | 8590913995200 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KERALA skříňka vysoká 38x143x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá lesk KR350-3030 58769
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, bílá mat FID1210W
expedice do 7 dnů12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub alabama CR100-2222
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 100x73x50cm, mořený smrk BA101
na objednávku26 393 Kč
Při platbě předem pouze 24 552 Kč


