KAZUKO sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 130x90cm, bílá 40342
KAZUKO sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 130x90cm, bílá 40342
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | KAZUKO |
| Rozměr | 130x90x3 cm |
| Délka | 1300 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 66.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729015444 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | mramor |
Příslušenství
1 849 Kč
Při platbě předem pouze 1 742 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KAZUKO vaničkový sifon, DN40, krytka zlato mat 26347
na objednávku2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 422 Kč
KAZUKO vaničkový sifon, DN40, krytka bílá 26327
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 936 Kč
KAZUKO vaničkový sifon, DN40, krytka černá 26337
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 936 Kč
KAZUKO vaničkový sifon, DN40, krytka nerez mat 26317
expedice do 7 dnů1 849 Kč
Při platbě předem pouze 1 742 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 130x90cm, bílá mat 84308.11
expedice do 7 dnů11 309 Kč
Při platbě předem pouze 10 651 Kč
10 105 Kč
Při platbě předem pouze 9 517 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 130x90cm, bílá mat 72896MAT
na objednávku12 117 Kč
Při platbě předem pouze 11 413 Kč
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 130x90cm, béžová mat 84308.81
na objednávku11 309 Kč
Při platbě předem pouze 10 651 Kč


