KAI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom KA03
KAI stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom KA03
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KA03 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 122 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.0700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831416 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 344 Kč
6 679 Kč
6 292 Kč

