KAI nástěnná vanová baterie, chrom KA10
KAI nástěnná vanová baterie, chrom KA10
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831430 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom FLEX150
expedice do 7 dnůPodobné zboží
GINKO nástěnná vanová baterie, chrom 1101-10
expedice do 7 dnůACTION nástěnná vanová termostatická baterie, chrom MB106
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

