KAGERA vanová zástěna s pneumatickým zdvihem, š. 710mm, bílá mat, čiré sklo 30336W 55527
KAGERA vanová zástěna s pneumatickým zdvihem, š. 710mm, bílá mat, čiré sklo 30336W 55527
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Typ otevírání | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 3 mm |
| Vlastnosti | Pneumatický zdvih |
| Hmotnost / ks | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729053415 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
8 445 Kč
Při platbě předem pouze 7 856 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 1634 W, bílý - W433-060-070-00
expedice do 10 dnů3 253 Kč

