JOLLY Negro Brillo 1,2x20 22572_E
JOLLY Negro Brillo 1,2x20 22572_E
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-22572_E |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 1,2x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.0400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404912673 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 1, 2 x 20 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Margo rimless WC + SLIM soft-close sedátko, Duroplast, bílá 30420800
expedice do 10 dnů3 973 Kč
REA Cristal Umyvadlo na desku Transparent 39 REA-U8881
expedice do 12 dnů2 985 Kč
Při platbě předem pouze 2 866 Kč

