JESSY stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom 1105-62
JESSY stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom 1105-62
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1105-62 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 505 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 166 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913820632 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
159 Kč
Při platbě předem pouze 148 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
RHAPSODY PROFESSIONAL stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom 5547
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Posuvné sprchové dveře Mexen Velar L Duo 150 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-150-003-42-55
expedice do 10 dnů14 658 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar-F levé skládací 150 cm, průhledné, chrom - 836S-150-050-01-00-L
expedice do 10 dnů10 940 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar s levými panty 150 cm, průhledné, kartáčovaná pistole šedá - 834S-150-050-66-00-L
expedice do 10 dnů11 798 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar s pravými panty 80 cm, průhledné, kartáčovaný nikl - 834-080-000-97-00-P
expedice do 10 dnů7 508 Kč


