INSIA WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom IS008
INSIA WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom IS008
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 110x370x145 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934018 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Podobné zboží
X-SQUARE WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom XQ301
expedice do 7 dnů980 Kč
Při platbě předem pouze 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-STEEL WC štětka závěsná, mléčné sklo, nerez mat XS301
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
X-SQUARE WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom XQ301
expedice do 7 dnů980 Kč
Při platbě předem pouze 912 Kč
X-STEEL WC štětka závěsná, nerez mat XS305
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč

