INSIA držák toaletního papíru s krytem, chrom IS007
INSIA držák toaletního papíru s krytem, chrom IS007
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Záruka | 10 let |
| Rozměr | 137x130x66 mm |
| Šířka | 137 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| EAN | 8590913934087 |
| Taric | 74182000 |
| Hmotnost / ks | 0.4430 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | chrom |
Podobné zboží
AIDA držák toaletního papíru s krytem, chrom AI007
expedice do 7 dnů1 152 Kč
Při platbě předem pouze 1 072 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND držák toaletního papíru, s krytem, černá mat XR732B
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
LARISSA držák toaletního papíru s krytem, chrom WS007 56790
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč

