INFINITY závěsná WC mísa, Rimless, 36,5x53cm, terracotta 10NF02004-2U
INFINITY závěsná WC mísa, Rimless, 36,5x53cm, terracotta 10NF02004-2U
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF02004-2U |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x53 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 4 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 27.1100 kg |
| EAN | 8697687047965 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Délka klozetu | nad 51cm |
| Barva keramiky | ostatní |
Příslušenství
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Comad SET-VIC B WHITE 80CM S UN LOLA GW Nábytková sestava 80 cm s deskou a umyvadlem Lola
expedice do 10 dnů5 888 Kč
GRETA galerka s LED osvětlením, 81x70x14cm, černá mat GR085-0035
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
Mailo, koupelnová skříňka vysoká, 350x1700x385 mm, závěsná, levé - pravé, bílá CN514LP
na objednávku6 291 Kč
Při platbě předem pouze 6 151 Kč


