INFINITY závěsná WC mísa, Rimless, 36,5x53cm, bílá mat
INFINITY závěsná WC mísa, Rimless, 36,5x53cm, bílá mat
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36,5x53 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8697687060667 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 27.1100 kg |
Příslušenství
3 190 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
INFINITY bidet závěsný, 36,5x53cm, bílá mat 10NF41001-2L
expedice do 7 dnů7 413 Kč
Při platbě předem pouze 6 896 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ABSOLUTE závěsná WC mísa, Rimless, 35x50cm, bílá 10AB02002
expedice do 7 dnů2 567 Kč
Při platbě předem pouze 2 427 Kč


