INFINITY nádržka k WC kombi, bílá PC105-112
INFINITY nádržka k WC kombi, bílá PC105-112
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 38,5x38x14,5 cm |
| Šířka | 385 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982200 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | nádržka |
Doporučujeme přikoupit
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
PACO WC sedátko, SLIM Soft Close, bílá PCS1012
expedice do 7 dnů1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MANAOS dlažba Green Pulido 120x120 (1,44m2) MAN002
na objednávku1 499 Kč
Při platbě předem pouze 1 420 Kč
MANAOS dlažba Green Pulido 60x120 (1,44m2) MAN001
na objednávku1 311 Kč
Při platbě předem pouze 1 242 Kč

