INFINITY keramické umyvadlo zápustné, 55x40cm, bílá 10NF50055
INFINITY keramické umyvadlo zápustné, 55x40cm, bílá 10NF50055
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x40 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 12.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687038079 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOTT AQUA keramické umyvadlo zápustné, 57x44cm, bílá 10SQ50057
expedice do 7 dnů4 885 Kč
Při platbě předem pouze 4 544 Kč
SOTT AQUA keramické umyvadlo zápustné, 48x42cm, bílá 10SQ50048
expedice do 7 dnů4 180 Kč
Při platbě předem pouze 3 888 Kč


