IMALA WC kombi, Vortex Rimless, spodní/zadní odpad, bílá
IMALA WC kombi, Vortex Rimless, spodní/zadní odpad, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x83x62 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 830 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Vortex |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 44.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913123191 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Příslušenství
1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
IMALA WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá PCS107
expedice do 7 dnů1 161 Kč
Při platbě předem pouze 1 080 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PACO WC kombi, Rimless, spodní/zadní odpad, šedá mat PC1012WRGR
expedice do 7 dnů8 569 Kč
Při platbě předem pouze 8 047 Kč
PACO WC kombi, Rimless, spodní/zadní odpad, ivory 59090
expedice do 7 dnů8 569 Kč
Při platbě předem pouze 8 047 Kč
PACO nádržka k WC kombi, ivory PC1012BE-112
expedice do 7 dnů2 752 Kč
Při platbě předem pouze 2 560 Kč


