IDEA keramické umyvadlo na desku 42x42cm, bílá WH100
IDEA keramické umyvadlo na desku 42x42cm, bílá WH100
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 43x18x43 cm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 11.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913899225 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč


