ICONIC podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, měď mat
ICONIC podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, měď mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AF008PG |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 203 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122606 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |

