HOFFER stojánková dřezová baterie, 221mm, otočné ramínko, chrom 424.050.1
HOFFER stojánková dřezová baterie, 221mm, otočné ramínko, chrom 424.050.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOFFER |
| 3D model | ANO |
| Výška | 138 mm |
| Hloubka | 221 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 115 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 13.500 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.9940 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878497 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Rohový vřetenový ventil 1/2"x3/8", chrom 181.867.1
expedice do 7 dnů162 Kč
Při platbě předem pouze 153 Kč
73 Kč
Při platbě předem pouze 69 Kč
Podobné zboží
BARON stojánková dřezová baterie, 186mm, otočné ramínko, chrom 612.050.1
expedice do 7 dnů1 223 Kč
Při platbě předem pouze 1 154 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 277 Kč
Při platbě předem pouze 20 967 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar-F skládací levý 80 x 80 cm, průhledný, kartáčovaný nikl - 836-080-080-97-00-L
expedice do 10 dnů11 798 Kč
Mexen Lima skládací sprchový kout 100 x 100 cm, transparentní, chrom - 856-100-100-01-00
expedice do 10 dnů8 437 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar-F L skládací levý 90 x 90 cm, průhledný, kartáčovaná měď - 836L-090-090-65-00-L
expedice do 10 dnů13 156 Kč

