Hlavová sprcha, 200x300mm, ABS/chrom S128
Hlavová sprcha, 200x300mm, ABS/chrom S128
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-S128 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 203 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Hlavová sprcha | 9.500 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913808234 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové stropní ramínko, hranaté, 200mm, chrom 1205-07
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Sprchové ramínko hranaté zvýšené, 330mm, chrom 9002
expedice do 7 dnů1 944 Kč
Při platbě předem pouze 1 808 Kč
Sprchové ramínko hranaté, 400mm, chrom 1205-17
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Podobné zboží
Hlavová sprcha, 205x305mm, ABS/chrom/bílá SK152
expedice do 7 dnů1 342 Kč
Při platbě předem pouze 1 248 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Nástěnná sprcha s otočným kloubem, bronz 9046
na objednávku2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Hlavová sprcha, průměr 220mm, ABS/černá mat SK852B
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
SLIM nástěnná hlavová sprcha, 250x550mm, nerez lesk MS732 59379
expedice do 7 dnů5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
Hlavová sprcha, 254x254mm, ABS/chrom SK950
expedice do 7 dnů1 170 Kč
Při platbě předem pouze 1 088 Kč

