HELENE kosmetické zrcátko na postavení, oboustranné, Ø 170mm, s kamínky, černá
HELENE kosmetické zrcátko na postavení, oboustranné, Ø 170mm, s kamínky, černá
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-03114010 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Šířka | 185 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956199009 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |

