HANDICAP zrcadlo výklopné 40x60cm, černá XH007B
HANDICAP zrcadlo výklopné 40x60cm, černá XH007B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TIPPER |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x60 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 600 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu, Zrcadla výklopná |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| EAN | 8590913950407 |
| Taric | 70099200 |
| Hmotnost / ks | 4.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | černá |
Příslušenství
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
EIRA koupelnový ventilátor axiální, 15W, potrubí 100mm, bílá EI101
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, bílý - W9601-100H-00
expedice do 10 dnů808 Kč

