HANDICAP madlo sklopné s opěrnou nohou 813mm, bílá XH523W
HANDICAP madlo sklopné s opěrnou nohou 813mm, bílá XH523W
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XH523W |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100x800x829 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 829 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 2.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125706 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP madlo sklopné 813mm, černá mat XH518B
na objednávku2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
HANDICAP madlo sklopné 600mm, nerez lesk XH516
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
HANDICAP madlo sklopné 813mm, nerez lesk XH518
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

