HANDICAP dveřní madlo 700mm, nerez mat XH574
HANDICAP dveřní madlo 700mm, nerez mat XH574
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XH574 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 700x40x95 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.2950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125928 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP dveřní madlo 700mm, černá mat XH574B
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč

