GRUNT otopné těleso rovné 500x1330 mm, středové připojení, bílá 600.122.4
GRUNT otopné těleso rovné 500x1330 mm, středové připojení, bílá 600.122.4
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | GRUNT |
| Rozměr | 500x1330 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1330 mm |
| Objem | 6.20 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 611 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4 bar |
| Hmotnost / ks | 14.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928635 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Příslušenství
357 Kč
Při platbě předem pouze 332 Kč
expedice do 7 dnů
1 187 Kč
Při platbě předem pouze 1 122 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50, provedení chrom 600.311.1
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 150 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 600 W, chrom KTX-C-600
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50, provedení bílá 600.311.4
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 150 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 60 x 150 cm, černá mřížka, chrom - 895-060-000-03-77-01
expedice do 10 dnů3 218 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 50 x 150 cm, matná, kartáčované zlato - 895-050-000-03-30-55
expedice do 10 dnů3 432 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 60 x 150 cm, pruhy, kartáčovaná měď - 895-060-000-03-09-65
expedice do 10 dnů3 900 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 50 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 897-050-000-65-00
expedice do 10 dnů3 647 Kč


