GRACE sprchový panel 220x1450mm, nerez mat WN326
GRACE sprchový panel 220x1450mm, nerez mat WN326
- Na výběr instalace nástěnná nebo rohová.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 1450 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Progresivní kartuše |
| Ostatní | AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Ruční sprcha | 9.000 l/min |
| Průtok (3 bar): Hlavová sprcha | 12.000 l/min |
| Průtok (3 bar): Boční trysky | 12.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 12.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875601 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Podobné zboží
PRESTIGE termostatický sprchový panel 200x1400mm, nerez mat WN337
expedice do 7 dnů14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Walk-in sprchová stěna 120x200 cm, mráz 8, kartáčovaná měď 800-120-101-65-30
expedice do 10 dnů6 032 Kč
Sprchový kout Mexen Mist Duo s výklopným mechanismem 110 x 70 cm, černý rošt, černá - 8A4-110L-070P-70-77
expedice do 10 dnů10 368 Kč
Mexen Kioto L Walk-in sprchová stěna 90x200 cm, bílý vzor, růžové zlato 800-090-103-60-97
expedice do 10 dnů4 964 Kč


