GARDA hydromasážní vana, 190x90x44cm, Highline Hydro, chrom 56978
GARDA hydromasážní vana, 190x90x44cm, Highline Hydro, chrom 56978
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-14111.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 190x90x44 cm |
| Délka | 1900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 440 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 51.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055457 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
39 061 Kč
Při platbě předem pouze 37 699 Kč
63 090 Kč
Při platbě předem pouze 60 889 Kč
55 444 Kč
Při platbě předem pouze 53 510 Kč
76 334 Kč
Při platbě předem pouze 73 671 Kč

