GARDA hydromasážní vana, 190x90x44cm, Highline Hydro-Air, chrom 56979
GARDA hydromasážní vana, 190x90x44cm, Highline Hydro-Air, chrom 56979
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-14111.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 190x90x44 cm |
| Délka | 1900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 440 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 58.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055464 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
75 164 Kč
Při platbě předem pouze 72 542 Kč
33 342 Kč
Při platbě předem pouze 32 179 Kč
54 292 Kč
Při platbě předem pouze 52 398 Kč
61 146 Kč
Při platbě předem pouze 59 013 Kč

