GARDA hydromasážní vana, 190x90x44cm, Attraction Hydro-Air, chrom 56977
GARDA hydromasážní vana, 190x90x44cm, Attraction Hydro-Air, chrom 56977
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-14111.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 190x90x44 cm |
| Délka | 1900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 440 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 58.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055440 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
121 862 Kč
Při platbě předem pouze 117 611 Kč
44 187 Kč
Při platbě předem pouze 42 645 Kč
90 266 Kč
Při platbě předem pouze 87 117 Kč
39 534 Kč
Při platbě předem pouze 38 155 Kč

