FORTIS sprchové dveře do niky 1000mm, čiré sklo, pravé FL1410R
FORTIS sprchové dveře do niky 1000mm, čiré sklo, pravé FL1410R
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1410R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | FORTIS |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 540 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 985 mm |
| Instalační šířka do | 1011 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868153 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 100x90cm, bílá HS10090
expedice do 7 dnů7 120 Kč
Při platbě předem pouze 6 675 Kč
5 672 Kč
Při platbě předem pouze 5 318 Kč
AURA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 100x100cm, bílá 60511
expedice do 7 dnů7 009 Kč
Při platbě předem pouze 6 602 Kč
5 432 Kč
Při platbě předem pouze 5 093 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY sprchové dveře 1000mm, čiré sklo EL1015
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 7 039 Kč
10 819 Kč
Při platbě předem pouze 10 190 Kč
FORTIS LINE sprchové dveře 1000mm, čiré sklo, levé FL1010L
expedice do 7 dnů12 797 Kč
Při platbě předem pouze 12 053 Kč
ALTIS posuvné dveře 980-1000mm, výška 2000mm, čiré sklo AL1510C
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 902 Kč


