FORLI obklad Fruits Decor Mix 15x15 FOL017
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | FABRESA |
|---|---|
| Série | FORLI |
| Rozměr | 15x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Mix vzorů |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Tloušťka | 8.00 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429919047135 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | vzorovaná |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 15 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Sprchová zástěna 140 x 80 x 30 cm, černý rám, kartáčovaná pistolově šedá - 800-140-080-221-66-70-030
expedice do 10 dnů13 228 Kč
11 226 Kč
Mexen Kioto+ Sprchová zástěna s policí 130 x 200 cm, průhledná/mrazivá, kartáčovaná měď - 800-130-121-65-35
expedice do 10 dnů8 151 Kč
Posuvný sprchový kout Mexen Rox 140 x 85 cm, průhledný, stříbrná metalíza - 8C2-140-085-95-00
expedice do 10 dnů12 656 Kč

