FORATA vanová baterie na připojení do podlahy, bílá mat FT021/14
FORATA vanová baterie na připojení do podlahy, bílá mat FT021/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT021/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 927 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 789 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931413 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
VIENNA vanová baterie do podlahy, bronz VO021BR
na objednávku90 807 Kč
Při platbě předem pouze 84 472 Kč
23 383 Kč
Při platbě předem pouze 21 752 Kč
VIENNA vanová baterie do podlahy, chrom VO021
na objednávku56 751 Kč
Při platbě předem pouze 52 792 Kč
CUBEMIX vanová baterie do podlahy, černá mat UBC-CM021B
expedice do 7 dnů18 223 Kč
Při platbě předem pouze 16 952 Kč

