FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 23cm, bílá mat FT118/14
FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 23cm, bílá mat FT118/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT118/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913932281 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, bílá mat SI514
expedice do 7 dnů2 374 Kč
Při platbě předem pouze 2 208 Kč
Podobné zboží
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Ravak CVS2-100 L bright alu+Transparent 7QLA0C00Z1
expedice do 7 dnů7 472 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 100 x 150 cm mrazivá, černá - 894-100-101-70-30
expedice do 10 dnů3 927 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 100 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-100-101-70-70
expedice do 10 dnů3 927 Kč

