FORATA nástěnná sprchová baterie, bílá mat FT011/14
FORATA nástěnná sprchová baterie, bílá mat FT011/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT011/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Výška | 122 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931321 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, bílá mat FLE10BI
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
UNICOLOR 20 obklad Azul Turquesa brillo 20x20 (1m2) R76
na objednávku888 Kč
Při platbě předem pouze 841 Kč
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Mate 15x15 (1m2) R69
na objednávku1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
MALLORCA obklad Blue 6,5x20 (EQ-3) (1m2) 23254
na objednávku1 405 Kč
Při platbě předem pouze 1 331 Kč

