FLY stojánková umyvadlová baterie s otočnou hubicí, ECO kartuše, chrom DF004-01
FLY stojánková umyvadlová baterie s otočnou hubicí, ECO kartuše, chrom DF004-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| Výška | 207 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 183 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko, Úsporná ECO |
| Hmotnost / ks | 1.8490 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970047 |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom 3371
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč


