FLOSS hydromasážní vana, 145x145x50cm, Highline Hydro, chrom 56972
FLOSS hydromasážní vana, 145x145x50cm, Highline Hydro, chrom 56972
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-98611.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 145x145x50 cm |
| Délka | 1450 mm |
| Šířka | 1450 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 300.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Rohové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 61.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055396 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
41 254 Kč
Při platbě předem pouze 39 815 Kč
52 254 Kč
Při platbě předem pouze 50 431 Kč
36 464 Kč
Při platbě předem pouze 35 192 Kč
33 678 Kč
Při platbě předem pouze 32 503 Kč

