FLORI mýdlenka, mléčné sklo, černá mat RF002/15
FLORI mýdlenka, mléčné sklo, černá mat RF002/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x41x89 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.8630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913870941 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat
1 342 Kč
Při platbě předem pouze 1 248 Kč
X-ROUND mýdlenka obdélníková s otvory, chrom XR804
expedice do 7 dnů550 Kč
Při platbě předem pouze 512 Kč
FLORI mýdlenka, mléčné sklo, bílá mat RF002/14
na objednávku1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč

