FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 120x120cm 59292
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 120x120cm 59292
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72150 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | FLEXIA |
| Rozměr | 120x120x3 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 69.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729072744 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | mramor |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Samolepící nohy pro sprchovou vaničku, v. 96-125mm (10ks/sada) PV010
expedice do 7 dnů877 Kč
Při platbě předem pouze 826 Kč
FLEXIA vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka nerez mat 17731
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
FLEXIA vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka bílá 17741
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 418 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x90cm, bílá mat 84300.11
expedice do 7 dnů7 611 Kč
Při platbě předem pouze 7 168 Kč
KAZUKO sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 90x90cm, bílá 40332
expedice do 7 dnů6 493 Kč
Při platbě předem pouze 6 115 Kč
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 90x90cm, antracit mat 57474
na objednávku7 592 Kč
Při platbě předem pouze 7 023 Kč
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 100x100cm, černá mat 84301.21
expedice do 7 dnů8 247 Kč
Při platbě předem pouze 7 768 Kč

