FISA vanová zástěna 600x1500mm, chrom, čiré sklo FS1062-C
FISA vanová zástěna 600x1500mm, chrom, čiré sklo FS1062-C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Typ otevírání | Jednodílná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913983498 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by Vás zajímat
464 Kč
Při platbě předem pouze 432 Kč
SHARON odpadkový koš 3l, plast ABS, bílá SH0902
expedice do 7 dnů354 Kč
Při platbě předem pouze 335 Kč

