FILENA vysoká skříňka 35x140x30cm, černá mat strip FID3540BS
FILENA vysoká skříňka 35x140x30cm, černá mat strip FID3540BS
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FILENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x140x30 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955938 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | 101 - 149 CM |
Mohlo by Vás zajímat


