Fén s držákem, nástěnný 110x270x310mm XP005
Fén s držákem, nástěnný 110x270x310mm XP005
- Jmenovitý příkon: max. 1400 W
- Výkon: 630-1400 W
- Délka vývodu: 600-1400 mm
- Rychlost vzduchu: 20 m/s
- Hlučnost: 62 dB
- IP: 20
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 110x210x310 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Bílá |
| Druh | Ostatní |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126123 |
| Taric | 85163300 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Alex vanová zástěna jednokřídlá 70 x 140 cm, černý fix vzor - 893-070-000-70-70
expedice do 10 dnů2 057 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá mřížka, chrom - 895-070-000-03-77-01
expedice do 10 dnů3 471 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčovaná pistolově šedá - 895-070-000-00-09-66
expedice do 10 dnů3 185 Kč
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčované zlato - 8A9-070-001-55-00
expedice do 10 dnů3 003 Kč

