FEDE otopné těleso 1500x306 mm, 6 seg., černá mat IR191
FEDE otopné těleso 1500x306 mm, 6 seg., černá mat IR191
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FEDE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 306x1500 mm |
| Šířka | 306 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 8.20 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 643 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 14.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887048 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Příslušenství
2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
FEDE držák ručníků 320 mm, černá mat IRPA61
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, růžové zlato - 895-070-000-03-30-60
expedice do 10 dnů3 861 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, zlatá 895-070-000-00-77-50
expedice do 10 dnů2 771 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafitová, černá - 895-070-000-03-40-70
expedice do 10 dnů3 471 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, grafit, růžové zlato - 895-070-000-00-40-60
expedice do 10 dnů3 003 Kč


