EZARA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, dub stříbrný EZ792-1111
EZARA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, dub stříbrný EZ792-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ792-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114090 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 620 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE umyvadlová skříňka 79,7x45x47,8cm, bílá WA080-3030
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč

