EZARA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, borovice rustik EZ701-1616
EZARA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, borovice rustik EZ701-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ701-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114052 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
1 410 Kč
Při platbě předem pouze 1 312 Kč
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
2 700 Kč
Při platbě předem pouze 2 512 Kč
3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THEIA umyvadlová skříňka 66,3x70x35cm, 2x dvířka, dub alabama TH072-2222
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 69x50x41cm, dub stříbrný LA700
na objednávku10 520 Kč
Při platbě předem pouze 9 863 Kč
9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč


