EVIA R hydromasážní vana, 160x100x47cm, Attraction Hydro, chrom 56952
EVIA R hydromasážní vana, 160x100x47cm, Attraction Hydro, chrom 56952
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-12611.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x100x47 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 230.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 50.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055259 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Podobné zboží
37 092 Kč
Při platbě předem pouze 35 798 Kč
38 554 Kč
Při platbě předem pouze 37 209 Kč

