EVIA L hydromasážní vana, 160x100x47cm, Highline Hydro, chrom 56948
EVIA L hydromasážní vana, 160x100x47cm, Highline Hydro, chrom 56948
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-11611.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x100x47 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 230.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 50.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055150 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Podobné zboží
46 827 Kč
Při platbě předem pouze 45 194 Kč
45 365 Kč
Při platbě předem pouze 43 782 Kč

