ESTATIS volně stojící vana litý mramor 110x51cm, bílá mat 93868
ESTATIS volně stojící vana litý mramor 110x51cm, bílá mat 93868
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-93868 |
Vana je dodávána bez přepadového otvoru. Sifon je nutno zapustit do podlahy. Součástí vany jsou výpust s Click-Clack zátkou a sifon.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x51 cm |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 510 mm |
| Objem | 325.00 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Do prostoru |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon |
| Hmotnost / ks | 98.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002529 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | mramor |
Doporučujeme přikoupit
Připojení pro instalaci vanové baterie do podlahy (pár), chrom 9881
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat


